Şimdi sıradaki gelsin

HABER MERKEZİ- Uluslar Liginde 2020’nin Kasım ayında ilk galibiyetini Rusya’yı 3-2 yenerek alan Milli Takımız dünkü hafif idmandan sonra, bugün yarın ki Macaristan maçı için Budapeşte’ye gidip, Puşkas Stadında puan mücadelesi verecek.
36 yıl sonra parlayan ve puanını 6’ya çıkartan Milli Takımız 7 maçtır bir türlü yenemediğimiz Rusya’yı mağlup ederek puan cetvelinde ilk ikinin arasında kalmayı hedefledi. Attığı ve yediği gol ile puanı aynı olup 6’da kalan Milli takımızda Zeki Çelik sakat bulunuyor. 100’ncü maçına çıkan Teknik Direktör Şenol Güneş, Macaristan maçı hakkında şöyle konuştu:
“Top kayıplarımız fazlaydı. Rakibi karşılayamadık. Sonra oyunu düzelttik. Rakip 10 kişi kalınca onları zorladık. Arkasından da golleri bulduk. İlk yarı daha iyiydik. İkinci yarı daha iyi beklememize rağmen skor 3-1’ken gereksiz bir gol yedik. Maçın skorundan memnunum ama eksiklerimizi biliyoruz. Macaristan’la final oynarız. O da güzel olur. Tabii Rusya’nın Sırbistan’la yapacağı maç da önemli. Sırbistan’a bağlı yine her şey”