Sözeri: Süper Lig’e çıkacağız

HABER MERKEZİ – Cumartesi günü Eryaman Stadında saat 16.00’da Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Gençlerbirliği hazırlıklarına yaptığı tek antrenmanla başladı.
Antrenmana ısınma koşusu ve beşe iki top kapma oyunu ile başlayan futbolcular daha sonra dar alanda yapılan çift kale maç ile günü tamamladı.
Teknik Direktör Erkan Sözeri, antrenmandan önce etrafına topladığı futbolculara hitaben yaptığı konuşmada “Biz kaliteli takımız. Alınman yenilgiler her takımın başına gelebilir. Biz hedefimizden şaşmadık ve oraya mutlaka gidip özlediğimiz Süper Lige çıkacağız. Osmanlıspor maçı ile bu şanssızlığımızı mutlaka ortadan kaldıracağız” dedi.
Kırmızı-Siyahlılarda Nobre sakat, Yasin ile Ahmet Oğuz ise cezalı bulunuyor.
YENİ YUVAMIZ
Gençlerbirliği Eryaman Stadı hakkında şu açıklamayı yaptı:
“Stat problemi nedeniyle Osmanlı Stadı ve Eskişehir Yeni Stadyumu’nda iç saha maçlarını oynamak zorunda kalan takımımız nihayet yuvasına kavuşuyor. Uzun ve zahmetli süreçlerin ardından tamamlanan Eryaman Stadı’nda bu hafta sonu ilk maçımıza çıkıyoruz.
Eryaman Stadı’na Osmanlıspor maçı ile adımını atacak kulübümüz bu sezon kalan tüm iç saha maçlarımızı da burada oynayacak.
Bu vesile ile bir kez daha bize statlarını açan Osmanlıspor kulüp başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz”