Süper Lig’in takımıyız

Futbolcularının çalışmasında ve aldıkları sonuçlardan dolayı memnun olduğu söyleyen Erkan Sözeri, Süper Lig takımı olduklarını da söyledi

ANKARA / DHA -Spor Toto 1’inci Lig’in ilk yarısını lider tamamlayan Gençlerbirliği’nde teknik direktör Erkan Sözeri, açıklamalarda bulundu ve Süper Lig ayarında olduklarını söyledi. Takımda oturan bir sistemleri olduğunu belirten Sözeri, “Çok iyi bir ilk yarı performansından sonra kamp çalışmalarımız başladı. Şu anda iyi ve moralli gidiyor. Hem mental, hem de fiziksel olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Takımım Süper Lig ayarındadır” ifadelerini kullandı.
DAHA ÜSTLERİN TAKIMIYIZ
Matematiksel olarak garantilemeden hiçbir zaman ‘bitti’ demeyeceklerini söyleyen Erkan Sözeri, “Tabii 17 maçın 2’sinde böyle olması doğal. Ancak üst üste olunca ne oluyor diye acabalar başlamıştı, ama biz çok şükür iyi ve bunun üstesinden gelebilecek bir takımız. Dolayısıyla takımımız bu ligin takımı olmadığını daha üstlerin takımı olduğunu gösterdi ama matematiksel olarak garantilemeden hiçbir zaman bitti demeyeceğiz. Sadece ilk yarıyı iyi bitirdik. İkinci yarıya da çok ciddi şekilde hazırlanıp, maçlarımıza da final final bakıp bir an önce hedefe ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.