Taraftarla buluşma var

HABER MERKEZİ – Ligde her konuda sıkıntılarla boğuşan Ankaragücü’nün yönetimi, taraftarlarla buluşma kararı aldı. Başkan Fatih Mert “Camiamızın sevgili mensupları,bana ve yönetici arkadaşlarımıza çeşitli kanallardan kulübe destek olmak için talepler geliyor.Bu konu ile ilgili isteği olan arkadaşlarımızı bugün saat 13:30 ile 17:00 saatleri arasında yönetici arkadaşlarımız Tandoğan tesislerimizde ağırlayacaktır” açıklaması yaptı.
Toplantının bugün Tandoğan Tesisleri’nde yapılacağı ifade edildi.
BORÇ BİLMECESİ
Ankaragücü’nde eski yönetimin 230 milyon civarında olarak açıkladığı borç miktarının fazla olduğu ifade Bilindiği gibi geçen hafta içinde Mehmet Yiğiner yönetiminin başkanvekili Metin Akyüz, borcun 230 milyon civarında olduğunu ifade etmişti.
Yeni başkan Fatih Mert ise borcun 300 milyonun üstünde olduğunu tahmin ettiklerini açıkladı. Fatih Mert puan silme cezasının önüne geçmek için 6 milyon euroya ihtiyaç duyduklarını ifade etti.
Transfer yasağını kaldırmak için ise ciddi rakamlara ihtiyaç duyduklarını ifade eden Fatih Mert, konunun hafta sonuna kadar netleşeceğini ifade etti.