Türkiye’nin en kaliteli iş ve cemiyet dergisi artık Avusturya’da

Fatih Yüksel

Bitter Dergi, Macaristan’dan sonra Avusturya’ya açılıyor

HABER MERKEZİ – All-In Media Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yüksel 10 yıldır Türkiye’de sosyal ve cemiyet hayatının dergisi olan Bitter dergisini Macaristan’dan sonra Avusturya’da yayınlamaya başlayacaklarını belirtti.
Fatih Yüksel Avusturya için cazip yatırım imkanlarına sahip bir ülke olduğunu bu vesileyle Bitter dergisi olarak yaptığımız yoğun araştırmalar neticesinde yaşam standartlarının yüksekliği ile beraber aristokrasi,cemiyet ve sanat hayatının çok hareketli olduğunu belirtti.
2011 yılında iş ve cemiyet hayatına yönelik yayın hayatına başladığını dile getiren Yüksel, Ağustos 2018’de Avrupa’ya Bitter Macaristan edisyonu ile merhaba dediklerini belirtti. Yayınladıkları her ülkede A+ ve AB kesimine hitap ettiklerini ve kaliteli, lüks odaklı, sosyal yaşama yön verdiklerini belirten Yüksel, özgün keyifler yaratan ve trend belirleyen Bitter Dergi’nin çok yakında Çek Cumhuriyeti,İspanya ve Dubai’de yer alması için çalışmaların devam ettiğini anlattı.
Yüksel, “Çok büyük heyecan ile Bitter Dergi Macaristan’da yayınlamaya başladık. Macarlar tarzımızı ve kalitemizi çok sevdi. Avusturya’da yaptığımız görüşmeler sonrasında 2020 yılı itibariyle yayınlanmış olacağız. Bitter, 2020 yılında dünyaya açılmaya devam edecek. Bu yıl içerisinde Bitter Dergi’yi Çek Cumhuriyeti ve İspanya’ya taşımak istiyoruz. Bitter Dergi, tıpkı Türkiye ve Macaristan’da olduğu gibi global dünyada da kendi sektörünün öne çıkan aktörü olacak. ” dedi.
Yurtdışına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Bitter Dergi, sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası markası olarak adından söz ettiriyor. Yayıncılık dışında bulunduğu ülkelerde “Bitter Events” adı altında görkemli konsept davetlere de ev sahipliği yapıyor. Bitter Dergisi, orta vadede 8 ülkede yayınlanması planlanıyor.
BİTTER DERGİ
Yayın hayatına başladığı 2011 yılından bu yana Türkiye’de iş ve cemiyet hayatının nabzını tutan Bitter, kalite ve lüks odaklı içeriği ve özgün konuları bir araya getirdiği aylık sayıları ile hem sosyetenin hem de iş dünyasının yakından takip ettiği bir yayın olmayı başardı. Türkiye’nin ünlü kitapçılarında satışa sunulan ve şehrin sosyal alanında etkili olan mekanlarında yer bulan Bitter, ay içinde sosyal yaşamın ünlü isimlerinin katıldığı exclusive davetlerden ayın en şık organizasyonlarına, moda çekimi tadındaki kapak röportajları ve dünyanın prestijli moda haftalarından özgün konulu dosya haberlerine kadar geniş bir yelpazede okuyucusuna özel bir içerik sunuyor.
Fatih Yüksel
1979 Erzurum doğumlu olan Fatih Yüksel, İşletme mezunudur. Türkiye’nin en büyük mobil uygulama firması Ansolon’un kurucu ortağı olan Yüksel, dans eğitmeni ve profesyonel golf oyuncusudur.

ELEGÁNS FOGADÁS A BITTERTŐL