Ünlü sanatçılar Next Level’da sahne alıyor

Next Level Alışveriş Merkezi, yaz konserleri başladı. Açılışını Yaşar’ın yaptığı teras konserlerinde ünlü sanatçılar Pamela, Tuna Kiremitçi ve Bülent Ortaçgil gibi müzisyenler sahne alacak

HABER VE FOTOĞRAFLAR / NAZ AKMAN (ANKARA) – Next Level Alışveriş Merkezi Teras Konserleri Yaşar’ın unutulmaz şarkılarıyla başladı. Geçtiğimiz günlerde Next İn Jazz kapsamında ünlü caz sanatçılarını ağırlayan Next Level, Temmuz ayı sonuna kadar yaz konserlerine ev sahipliği yapacak.
Pamela, Tuna Kiremitçi, Nev, Can Gox…
Yıl boyunca yaptığı çok sayıda etkinlikle Ankara’nın kültür ve sanat merkezi haline gelen Next Level, teras konserleriyle yaza merhaba dedi. Açılışını ünlü sanatçı Yaşar’ın gerçekleştirdiği konserde, Next Level’ın 5. yılını kutlayan sanatçı, “Ortam ve havuzların etkisi ile bir AVM konseri değil de yaz konseri gibi hissettiriyor, umarım sizde aynı hissi yaşarsınız” dedi. Teras konserlerini 7 Temmuz Cumartesi günü Pamela, 11 Temmuz Tuna Kiremitçi, 20 Temmuz Özge Fışkın, 21 Temmuz Nev, 27 Temmuz Can Gox, 28 Temmuz Bülent Ortaçgil takip edecek. Saat 20.30’da başlayacak olan konserler ücretsiz bir şekilde dinlenilebilecek.