Vatanseverler kazanacak!

Hakan ŞANLITÜRK

Amerika Başkanı Donald Trump BM konuşmasında ‘Gelecek küreselcilerin değil, vatanseverlerin olacak’ dedi.
Trump acaba bu sözleri neden ifade etme gereği duydu? Kime ne mesaj verdi?
Öncelikle şunu bilmenizde yarar var: Trump seslendirdiği cümleden de anlaşılacağı üzere küreselci değil, ulusalcı. Bir başka deyişle Amerika›nın kötü adamlarına; Neo Con›lara mensup olmayan biri.
Bu önemli bir ayrıntı. Çünkü orada genellikle seçilen! başkanları belirleyen irade Neo Con ekibe ait.
Mesela baba Bush seçimlerden aylar önce 30-40 zenginin buluşup aldığı kararla Başkan adayı yapılmıştı.
Mesela Bill Clinton da eşi Hillary›de Rockefeller kontenjanından seçilmişti. Onun adamıydı.
Çoğu, Yahudi kökenli bu küresel zenginlere karşı bir meydan okumada bulunuyor Trump. ‘Dinsizin hakkından imansız gelir’ misali…
Texe Marrs, kirli İlluminati tarikatinin en tepesindeki 10 kişiden bahseder. Bu sapkınların dünya hakimiyetini ele geçirerek tanrı ve kulları üzerinde zafere ulaşmak istediğine dikkat çeker.
‹Zengin,soylu, hanedan mirasçısı› gibi özelliklerine rağmen bu ahlaksız ve hırslı adamların doymak nedir bilmediğine vurgu yapar.
Bu kirli adamların, hedeflerine ulaşmak için uyguladıkları planın yada stratejinin adının  ‘Ordo Ab Chao (Kaostan Kaynaklanan Düzen)’ olduğunu belirtirsem belki bu dünyada yaşananlara farklı bir pencereden bakmanıza yardımcı olur.
Napolyon, Hitler, Lenin… Hepsi bu adamlara hizmet etti.
Kennedy ve kardeşini bunlar öldürttü.
Dünya Ticaret Merkezi’ni bombalatan da, ‘kapitalizm ve kominizm’ diye iki kutuplu dünyayı kuran da bunlar. Tabi yıkan da…
Bizim gibiler; dünyanın tüm ülkelerinde yaşayan insanlar (Müslüman, Hristiyan, Budist fark etmiyor) bu kötü ruhlu adamlar için anlamsız. O insanlar, bu kötü topluluk için hizmetkardan başka bir şey değil. Hani, “vicdansız, imansız, merhametsiz, insanlıktan nasibini almamış”  kelimelerinin vücut bulmuş hali.
Önce kaos yaratıp sonra da kendilerinin kontrol ettiği düzen yaratmada maharetli olan bu kesimin, son yıllarda dünyanın çeşitli bölgelerinde özellikle de bizim coğrafyamızda  yaşanan dramlardan sorumlu olmadığını düşünemezsiniz. İşin göbeğinde, merkezinde onlar var. Keşmir›de, Ruanda›da, Yemen›de, Suriye›de, Vietnam›da, Myanmar›da, Irak›da, Bosna›da, savaşlarda, işkencelerde, açlıklarda, hastalıklarda sebep bunlar.
‘Büyük Ortadoğu Projesi’ de onların. (Tabi eş başkanın da bizden olduğunu unutmayın!)
Demek ki onca acının, kahrın, gözyaşının, ardında bunlar gibi çirkin ruhlu vampirlerin rolü var. Ortak özellikleri de en basit tarifle, ‘doyumsuzluk, ahlaksızlık…’
Amerika’nın içinde Başkanla başka bir ifadeyle Amerikalı ulusalcılarla kavgaya tutuştular uzun zamandır.. Trump’a hiç rahat vermediler. Ellerindeki medya gücünü silah olarak doğrultup her gün ateş ettirdiler.
Son olarak Ukrayna krizi patlattılar. Bunu bahane ederek Trump’u Temsilciler Meclisi aracılığı ile azletme amacındalar. Halbu ki Trump yine Yahudi olan Joe Biden’in oğlunun Ukrayna’daki kirli ilişkilerine dikkat çekmişti. Mahkeme konusu olan o ilişkiler anlaşılan o ki ayarlanan Savcı ile kapatılmış.
Amerika›da manzara böyle ve tam da bu atmosferde Trump, BM kürsüsüne çıkıp ‘gelecek vatanseverlerin’ dedi. Rothschild, Rockefeller, Soros ve tayfası hop oturup kalkmıştır herhalde…
Sizi bilmem ama ben Trump›un kazanmasından yanayım…
Unutmadan… Seveceğiniz insanları iyi seçin. Yoksa onlar sizi bir severler belinizi doğrultamazsınız…