Yavaş: Ankaragücü düşmeyecek

  • Başkan Mansur Yavaş, Sarı-Lacivertli takıma her türlü katkıyı reklamsız verdiklerini belirtirken ”Elimizden gelen her şeyi bu takım için yapacağız” dedi
  • Transfer yasağının kalkmasını dört gözle beklediklerini de açıklayan Başkan Yavaş, Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan da futbolcu istediklerini belirtti

SULTAN YAVUZ – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankaragücü’nün düşmeyeceğini açıklarken “Bu konuda her türlü desteğimizi reklamsız bir şekilde yapacağız” dedi.
Başkan Yavaş, başta Ankaragücü olmak üzere tüm Başkent takımlarına destek verdiklerini belirtirken “Ankara’nın marka değeri olan Ankaragücü’nün sıkıntılarını yakınen biliyorum. Bu takımın transfer yasağının kalkması eli kulağında. Elimizden gelen her gayreti gündeme getireceğiz. İhtiyaçlarını el birliği ile ortadan kaldıracağız. Yapılan yardımları reklam aracı olarak kullanmıyoruz. Bu konuda herkesin iradesi var. El birliği ile Ankaragücü’nü düz yola çıkartacağız.”
YARDIM İSTEDİ
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, ara transfer nedeniyle Fenerbahçe ve Beşiktaş kulübünün Başkanları ile görüştüğünü ve destek alacaklarını da belirtti Bu arada Ankara Büyükşehir Belediyesi Osmanlı Stadının Gençlik ve Spor Bakanlığına devredilirken, Anıttepe spor tesislerinin yeniden yapımını üstleneceklerini de açıkladı.