Yenimahalle havuzları ödüle doymuyor

Daha önce Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler sonucunda “Temiz Havuz Sertifikası” alan ve aynı zamanda uluslararası kalite yönetim standartlarına uygunluğu nedeniyle BBS Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri A.S tarafından “TS EN ISO 900:2008 Sertifikası“na layık görülen Yenimahalle Belediyesi havuzları, bu kez de BBS tarafından TS ISO 10002:2004 “Müşteri Memnuniyeti Sertifikası” aldı.
Yenimahalle Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Fethi Yaşar’ın makamında gerçekleşen Bülent Ecevit Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi, Hacı Sabancı ile Turgut Özakman Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nin sertifika törenine Yaşar’ın yanı sıra Yenimahalle Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran ve BBS yetkilileri katıldı.
Sertifikayı Yaşar’a takdim eden BBS yetkileri, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yaşar’ı tebrik ederek, “Tesisten faydalanan üyelerinizin müşteri memnuniyeti anketinde belirttikleri istek ve şikayetlerini değerlendirip doküman haline getiriyorsunuz. Aylık toplantılar yaparak memnuniyeti arttırmak adına bu istek ve şikayetleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyorsunuz. Havuz personelinizi ve sizleri hassasiyetinizden dolayı tebrik ediyor. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.