Zabıta operasyonlarında sıra hurdacıların

Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, toplumun huzurunu ve refahını sağlamak için önemli bir operasyona daha imza attı.
Önder Mahallesi ve Siteler Bölgesi’ndeki harabe yapıları kendilerine mesken olarak belirleyen hurdacılar, bu operasyondan nasibini aldı. Önder’de 4 kaçak yapı mühürlenirken Siteler’de ise içinde hurdacılık faaliyeti yapıldığı tespit edilen 3 gecekondu yıkıldı.
Altındağ Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaştan gelen şikâyetlere her zaman olduğu gibi yine duyarsız kalmadı. Önder ve Siteler’de hurdacıların çevreye verdiği rahatsızlığı ortadan kaldıran zabıta ekipleri, mahalle halkından tam not aldı. Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmaların periyodik aralıklarla devam edeceği bildirildi.
“Toplumun refahını hiçe sayanlara göz açtırmayacağız”
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, toplumun huzuru için gece gündüz çalıştıklarını belirterek “Halkımızın istekleri bizim için çok önemli. Adımlarımızı bu doğrultuda atıyoruz” dedi. Sadece hurdacılara yönelik operasyonlarla sınırlı kalmadıklarını söyleyen Başkan Tiryaki, toplumun refahını hiçe sayanlara karşı verdikleri mücadeleden asla vazgeçmeyeceklerini vurguladı. 24 saat görev başında olduklarını hatırlatan Tiryaki, kendilerine 507 00 50 numaralı telefondan ya da zabita@altindag.bel.tr adresinden ulaşılabileceğini aktardı.