Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan o iddialara yalanlama!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan o iddialara yalanlama!


2023-09-12 11:13:28

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bir televizyon kanalında devlet korumasında bulunan çocuklarla ilgili ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan o iddialara yalanlama!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber Merkezi – Bakanlıktan yapılan açıklamada, 11 Eylül 2023 Pazartesi günü Halk TV’de yayınlanan “Gündem Özel” programında devlet korumasında bulunan çocuklarla ilgili iddialarda bulunulduğu belirtildi.

Açıklamada, “Devlet korumasında bulunan çocuklarımızı ve Bakanlığımızı yıpratmak için belirli çevreler tarafından belli aralıklarla dile getirilen ve gerçeği yansıtmayan çirkin iddialara ilişkin Bakanlık olarak suç duyurusunda bulunuyoruz. Devlet kurumlarımızı ve devlet korumasında bulunan çocuklarımızı zan altında bırakan yalan ve çirkin iddialara asla fırsat vermeyeceğiz.” denildi.

Hassas hizmet gruplarına yönelik iddia ve haberlerde basın mensuplarının daha sorumlu olması gerektiği vurgulanan açıklamada, “Dezenformasyona karşı her türlü mücadeleyi verirken çocuklarımızı korumaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanıldı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.