Ankara Büyükşehir’in foto muhabirleri, BAKAP’ı fotoğrafladı

Ankara Büyükşehir’in foto muhabirleri, BAKAP’ı fotoğrafladı


2023-09-17 17:20:47

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığında görev yapan foto muhabirleri, “Başkent Ankara Kalkınma Projesi (BAKAP)”ı görüntüledi. Türkiye'nin en büyük tarım kampüsü ve rekreasyon alanının bugün gerçekleşecek açılışı öncesinde Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin objektiflerine yansıyan fotoğraflar “https://bakap.com.tr/galeri” adresinde yayınlanmaya başladı.

Ankara Büyükşehir’in foto muhabirleri, BAKAP’ı fotoğrafladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber Merkezi – Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı olarak çalışan foto muhabirleri, Türkiye’nin en büyük tarım kampüsü ve rekreasyon alanı olan “Başkent Ankara Kalkınma Projesi (BAKAP)”ı fotoğrafladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın tarafından Cumartesi günü açılan BAKAP Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’nda gece ve gündüz çekimler yapan foto muhabirleri 3,5 milyon metrekarelik arazinin her noktasını tek tek fotoğrafladı.

Büyük açılış öncesinde Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin objektiflerine yansıyan BAKAP Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’na ait fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı. Adeta ünlü ressamların tablolarını andıran birbirinden güzel fotoğraflar dijital ortama taşınarak “https://bakap.com.tr/galeri” adresinde yayınlanmaya başladı.

BAKAP, Cumartesi akşamı 19.00’da Sagopa Kajmer ve Haluk Levent konserleriyle açılmıştı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.