Başkent’in spor merkezi: Keçiören

Başkent’in spor merkezi: Keçiören


2022-12-30 00:46:197 okunma
Başkent’in spor merkezi: Keçiören
0

BEĞENDİM

Hizmet verilen spor tesislerinin üzerine yenileri ekleniyor

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Güray Soysal ile

GÜRAY SOYSAL/ANKARA – Keçiören’in Başkent Ankara’nın başarılı ilçesi haline getirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Turgut Altınok, yeni bir iddia ile ortaya çıktı ve Keçiören’in spor kenti olmakta ilk sırayı aldığını söyledi.
Ankara’nın ilçeleri arasında nüfus olarak ikinci durum olduğunu söyleyen Başkan Turgut Altınok “Mevcut 5 tane yüzme havuzundan herkes yararlanıyor. Buna ilaveten 1 Olimpik havuzu da bulunan Keçiören’in 1 milyona yakın vatandaşlarına verilen hizmetin dışında spor kenti olmakta da birinci sırayı aldığını“ iddia etti.
BİR KURUŞ ALMADAN
Başkan Turgut Altınok “İddia ediyorum, birçok kentte bile bizdeki spor tesisleri yok. 12 braşta faaliyet gösteren sporcularımız modern tesislerde yetişiyor. Tesislerimizde çalışacak olan gençlerden ve ailelerinden bir kuruş almadan hizmet veriyoruz” derken, sözlerini şöyle bağladı:
“Keçiören’in modern görüntüsünü spor tesisleri ve başarılı sporcularımızla ortaya çıkardık. Hizmetimiz daha bitmedi. Mevcutlara ilaveten 11 spor tesisi daha en kısa zamanda hizmete girecek. İlçemiz uluslararası spor müsabakaları da düzenleyecek tesislere sahiptir. Genç nüfusa sahip Keçiören, birçok kente örnek oldu. “

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.