Başkentte Drift Rüzgârı Yer6Fest  ile Kahraman Kazan’da esecek…

Başkentte Drift Rüzgârı Yer6Fest ile Kahraman Kazan’da esecek…


2022-10-27 00:43:47
Başkentte Drift Rüzgârı Yer6Fest  ile Kahraman Kazan’da esecek…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sürhan Altınkanat – Artık herkes tarafından kabul edilen Türkiye’nin en büyük otomobil ve drift festivali 29-30 Ekim tarihlerinde Ankara Kahraman Kazan’da yapılacak. Geçtiğimiz yıl Ankara’da bir AVM’de yapılmış ve yaklaşık 135 bin katılım ile Türkiye’nin en büyük drift festivali unvanını tescillemişti. Ankara’da yapılan festival, bir anda Türkiye’de ilgi odağı olmuş ve çok ses getirmişti. Ankaralı saygın iş insanlarının kurmuş olduğu Yer6Fest tarafından organize edilen Türkiye’nin en büyük otomobil festivaline bu yılda ilgilinin yoğun olması bekleniyor.
Taklitler asılları yaşatır…
Yer6Fest organizasyon firması kurucusu Kenan Şimşek ‘’yaklaşık 10 yıldır bu festivalleri yapıyoruz. Başladığımız günden bu yana ilgi ve katılım çok yüksek. İnsanların aileleri ile kaliteli zaman geçirdikleri saygın organizasyonlara imza atıyoruz. Bu tarz organizasyonları yapmak kolay olmuyor. Biz Yer6Fest olarak zoru başarıyoruz. Tabi ki çekemeyenler, bizlere engel olmak isteyenler, taklit etmeye çalışanlar, aynı güne organizasyon yapanlar, olmuyor değil. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz ve gerekli izinleri aldıktan sonra herkesin her şeyi yapma özgürlüğü olduğuna inanıyoruz. Onun içinde biz taklitler asıllarını yaşatır diyor ve kendi işimize bakıyoruz. Ama biz bu engelleri başta TOSFED ve ekibimizin desteğiyle aşıyoruz. Hatta Türkiye’nin en büyük drift festivali unvanını da bu şekilde aldık. Artık Türkiye’de drift denildiğinde akla ilk gelen Yer6Fest oluyor, bu da bizi çok gururlandırıyor. Biz bu festivallerde sadece drift organizasyonu yapmıyoruz. Türkiye’de garajlarda özenle saklanan ve sahiplerinin bile binmeye kıyamadığı ne kadar değerli süper sport araçlar, klasik araçlar, yarış araçları, ralli araçları varsa katılımcılara onları görme imkânı sunuyoruz. Biz Yer6Fest olarak bu güzel işlere imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz. Bu tarz organizasyonlarda önceliğimiz güvenlik. Festival esnasında bir aksilik olmaması adına güvenliği yüksek seviyede tutuyoruz. Her olasılığı ince detayına kadar düşünüyor ve sıkıntı yaşanmaması adına tüm tedbirleri alıyoruz. Gerekli tüm izinlerimizi eksiksiz alıyoruz. Başta kolluk kuvvetlerimizin desteğini alıyoruz. Emniyet güçlerimizin desteği her zaman bizimle, beton bariyerlerimizi, demir bariyerlerimizi piste yerleştiriyoruz. Sağlık ekibimiz ve itfaiyemiz çıkabilecek olumsuz gelişmeler için her zaman hazır bekliyorlar. Biz büyük bir aileyiz. Başta da söylediğim gibi bunları yaptığımız için Türk halkı bize Türkiye’nin en büyük drift ve otomobil festivali unvanını verdi. Tüm Türkiye’yi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Kahraman Kazan’a bekliyoruz’’ dedi.
Mehmet Erdem Konser verecek…
Yer6Fest tarafından organize edilen ve Kahraman Kazan Belediyesi, StockCustom’s, ATY, Harun Jant ve PRONTO Auto’nun desteğiyle 29-30 Ekim tarihlerinde yapılacak olan etkinlikte drift gösterilerinin yanı sıra ünlü sanatçı Mehmet Erdem’de sahne alacak.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.