Haber Merkezi - Bir zamanlar "Brangelina" adıyla anılan ancak 2019 yılında resmen boşanan Angeline Jolie ile Brad Pitt, birliktelikleri süresince biyolojik yolla 3 çocuk sahibi olmuştu. Jolie'nin Pitt ile tanışmadan önce evlat edindiği iki çocuktan sonra çift,  bir çocuk daha evlat edinmiş ve 6 çocuklu bir aile olmuştu.

s9-S5AzN-EqSueCrrkk2Gg

Daily Mail’in haberine göre; çiftin çocuklarından Pax'in 2020 yılında Babalar Günü’nde yaptığı paylaşımla Brad Pitt'e ağır suçlamalarda bulunduğu ortaya çıktı. Pax, Pitt'in "Bir Zamanlar Hollywood'da" filmiyle "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında Oscar aldığı kareyi paylaşarak babasına ağır ithamlarda bulunmuştu.

53KtG5fL6UmtfrrjdYJIZA

İsrail tüm Hamas liderlerini öldürmeyi planlıyor İsrail tüm Hamas liderlerini öldürmeyi planlıyor

Pax, paylaşımında: "Bana en yakın olanların hayatlarını sürekli cehenneme çevirdiniz. Kendine ve dünyaya istediğini söyleyebilirsin ama gerçek bir gün gün ışığına çıkacak. Babalar Günün kutlu olsun, seni kahrolası berbat insan." ifadesini kullanmıştı. Bir kaynaktan edinilen bilgiye göre, bu paylaşımı Pax’in 16 yaşındayken yaptığını söyledi. Kaynak,  "Arkadaşları için kullandığı hesap; çoğunlukla okuldan arkadaşları. Anne ve babası hakkında asla fazla bir şey söylemiyor, kendini kendine saklıyor, bu yüzden bu alışılmadık bir durumdu" dedi.