Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ekol TV'de konuk olduğu programda takımın güncel transfer durumuna dair bilgi verdi. Özbek, takımın yıldız oyuncusu Icardi'nin transfer olup olmayacağı sorusuna da yanıt verdi.

Takıma yeni isimlerin transfer edileceğini söyleyen Özbek, "Biz Galatasaray'a geldiğimiz 2 sene de şampiyon olduk. Transfer yapmayan bir başkan şampiyon olamaz. Çok güzel bir takım kurduk. Bizim yaptığımız her şey Galatasaray'ın menfaatine göre olacak. En iyi takımı kurarak yine şampiyon olacağız. 3 Temmuz'da Kemerburgaz'da sezonu açıyoruz" açıklamasında bulundu.

Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, Paris 2024'te "ilk" peşinde Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, Paris 2024'te "ilk" peşinde

Eksikleri bildiklerini söyleyen Özbek, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki hafta görüşmelerimiz hızlanacak. Mümkün olan en kısa süre içinde noktasal transferlerimizi yapacağız. Eksiklerimizi biliyoruz" diye konuştu.

Michy Batshuayi transferiyle ilgili ise, "Michy Batshuayi için yarın (pazartesi) sabahı bekleyin. Onla ilgili bilgi vereceğiz sizlere" dedi.

Suudi Arabistan ekibi Al-Qadsiah'ın Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi'ye iki yıl için toplam 50 milyon euro teklif ettiği iddia edilmişti.

Dursun Özbek, "Icardi'ye teklif var mı?" sorusuna, "Mauro Icardi için bize ulaşan bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Ziya Burak Erol