Eski AA müdürü Şenol Kazancı, Turkcell’e atandı

Eski AA müdürü Şenol Kazancı, Turkcell’e atandı


2023-09-15 12:33:22

Yönetim değişikliğine giden Turkcell'de eski AA Genel Müdürü Şenol Kazancı'ya üstü düzey görev verildi. Kazancı şirketin yönetim kurulu başkanı, Erdoğan'ın eski başdanışmanı AKP'li eski vekil Ayşe Nur Bahçekapılı ise yönetim kurulu üyesi oldu.

Eski AA müdürü Şenol Kazancı, Turkcell’e atandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber Merkezi – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. de üstü düzey yönetimde değişim yaşandı.  Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yönetimde yaptığı değişiklikleri bildiren Turkcell, Şenol Kazancı’nın  Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildiğimi bildirdi. Kazancı daha önce,  Anadolu Ajansı (AA) nın Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski başdanışmanı ve AKP’li eski vekil Ayşe Nur Bahçekapılı ise, Turkcell’in Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden ayrılan Bülent Aksu’nun yerine seçildi. Aksu ise şirketin genel müdürü olarak atandı.

Turkcell’in KAP bildirimi ise şu şekilde:

“Şirketimiz Yönetim Kurulu, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı olarak Sn. Şenol Kazancı’nın seçilmesine,

Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden ayrılan Sn. Bülent Aksu’nun yerine Türk Ticaret Kanunu’nun 363. maddesi uyarınca Sn. Ayşe Nur Bahçekapılı’nın Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine ve,

Şirketimiz Genel Müdürü olarak Sn. Bülent Aksu’nun atanmasına karar vermiştir.”

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.