Farah Zeynep’ten Yılmaz Güney’in ailesine göndermeli cevap

Farah Zeynep’ten Yılmaz Güney’in ailesine göndermeli cevap


2023-09-15 00:20:11

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın Yılmaz Güney hakkındaki, “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” sözleri üzerine Güney ailesinden cevap geldi. Gelen cevabın yanında aile ünlü oyuncuya dava açacağını açıkladı.

Farah Zeynep’ten Yılmaz Güney’in ailesine göndermeli cevap
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber Merkezi – Oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın Yılmaz Güney hakkındaki, “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” sözleri üzerine Güney ailesinden cevap geldi. Gelen cevabın yanında aile ünlü oyuncuya dava açacağını açıkladı.

Güney ailesi adına açıklama yapan Avukat Bişar Abdi Alinak, “Şiddetin ve kötülüğün gerçek sahiplerine söz yükseltemediğini anladığımızı ve gördüğümüzü belirtiyor, Yılmaz Güney’i şiddet sembolü olarak gören her anlayışın karşısında olacağımızı yineliyoruz” denildi. Açıklamanın yanında ailenin Abdullah’a dava açması üzerine ünlü oyuncu sosyal medya hesabından “ok hakimi vurmak yok ama” cevabı geldi.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.