G.Birliği kendine geliyor

ANKARA- Süper Lig’e gözleri yaşlı veda eden, Gençlerbirliği gözünü karartıp tekrar geri dönme adına, 1. Lig’de son üç hafta da kazandığı puanlarla hayallerini gerçekleştirme adına umut verdi.
Yeni sezonun ilk dört haftasında 3 yenilgi ve bir beraberlikle bir anda hayal kırıklığı yaşayan başkent temsilcisi, daha sonra Altınordu galibiyeti ve Samsunspor beraberliğinin ardından bu defada iyi oynamasa da Boluspor karşısında Barış’ın golüyle 1-0 galip gelmesini bildi ve amacına ulaşma adına önemli adımlardan birini gerçekleştirdi.
ZORLANDI, AMA…
Şu ana kadar oynadığı futbolla istediği skoru elde etmekte zorlanmasına rağmen, son üç hafta da kazanılan 8 puan ile ileriki haftalar adına toparlanması adına büyük önem kazandı. Metin Diyadin teknik patronluğunda mevcut kadro ile Süper Lig sevdasına ulaşabilmek için oyununda skoru desteklemesi kaçınılmaz. Metin Diyadin, oyunun skoru getireceği bilinci içinde her maça hazırlandıklarını özellikle Samsunspor deplasmanında da bunu fazlası ile gösterdiklerini ifade etti. Gençlerbirliği sezonun 8’nci haftasında Cumartesi günü deplasmanda Balıkesirspor ile karşı karşıya gelecek.