Google'dan temizlik kararı: 2 yıldır kullanılmayan hesaplar silinecek Google'dan temizlik kararı: 2 yıldır kullanılmayan hesaplar silinecek

Haber Merkezi -Gazeteci Barış Terkoğlu, "Erdoğan, Bahçeli’yi sırtından atacak mı?" başlıklı yazısı nedeniyle MHP grup toplantısında kendisini hedef alan Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye 'X' hesabından yaptığı açıklamayla cevap verdi. 

"Meclis kürsüsünde de tartışalım"

Gazeteci Terkoğlu, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Zamanında ve yerinde söylenmiş bir söz kadar insanı heyecanlandıracak başka şey yok. Ankara’nın ortasında bir torbacıya ya da İstanbul Şişli’de yaşı onsekiz olmamış bir tetikçiye vurdurmadığınız sürece bırakın gazete köşesinde de Meclis kürsüsünde de tartışalım. Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğsun… İşte Devlet Bahçeli’nin bugün grup toplantısında hedef aldığı yazımın ilgili bölümü: “Meral Akşener’in muhalefete de iktidara da ittifaksızlığı önermesinin ardından Erdoğan’ın daha açık oynaması sürpriz olmayabilir. Her halükârda yüzde 50’den geri adımın, iktidardaki büyük partinin bileğindeki prangayı çözerken Meclis’in etkisini artıracak değişime yol açacağı açık. Tartışmanın özeti: Erdoğan belki de Bahçeli’yi artık sırtından atmak, yerini Meclis’te kuracağı birlikteliklerle doldurmak istiyor. Haliyle muhalefetle yapacağı anayasa pazarlığına da bir yol açıyor.”