Gençlerbirliği 100 yaşında

HABER MERKEZİ- Gençlerbirliği, 100’üncü yaşını kutladı. Deprem felaketinden dolayı Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde gösterişten uzak sade bir tören düzenleyen başkent ekibi, taraftarlarının katılımıyla 100’üncü yıl pastasını kesti.
Kutlama törenine; Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, CHP İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Ankara Büyükşehir Beliyesi Meclis Üyesi Berkay Gökçınar, ASO Başkanı Seyit Ardıç, Ankara Kulübü Başkanı Metin Özaslan, AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, Gençlerbirliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Divan Kurulu Üyeleri, kulüp yöneticileri, Gençlerbirliği eski futbolcuları, teknik ekip ve futbolcular, kulüp çalışanları ve çok sayıda Gençlerbirliği taraftarı katıldı.
Gençlerbirliği’nin 100’üncü yılına ulaşmasının haklı gururunu yaşadıklarını belirten Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Niyazi Akdaş, “Kulübümüzün yüzüncü yılını yaşamasında maddi ve manevi katkısı olan tüm başkanlara, yöneticilere, idarecilere, çalışanlarımıza, futbolculara ve yağmur çamur demeden kulübümüzü yalnız bırakmayan vefakâr taraftarımıza teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılarak ebediyete intikal edenleri de minnetle anıyor rahmet diliyorum. Ne mutlu yüz yıl sonra Gençlerbirliğim diyenlere. Ne mutlu Gençlerbirliği adına ter dökenlere. Ne mutlu bu kulübü yönetme şansına sahip olanlara. Değerli Gençlerbirliği sevdalıları, kırmızı-kara asırlık çınara gönül verenler, yüzüncü yılınız kutlu olsun. Gençlerbirliği her zaman var olsun!” diye konuştu.