İYİ Parti Çankaya İlçe Örgütü’nden Cemiyetimize ziyaret

ANKARA – İYİ Parti Çankaya İlçe Örgütü Başkanı Kevser Ofluoğlu önderliğinde, aralarında Mali İşler Başkanı Ahmet Kayış, Teşkilat Başkanı Sinan Çevik, Basın Medya Komisyon Başkanı Eray Çınar ve Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kaan Canbolat’ın da bulunduğu heyet, Gazeteciler Cemiyeti’nin 76. kuruluş yıldönümü ve “Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Ziyarette, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Savaş Kıratlı’nın yanı sıra, Mali Sekreter Ali Topçu, Denetim Kurulu Başkanı Doğan Bulgun, Cemiyet üyeleri Süreyya Oral ve Mustafa Kadıoğlu ile Basın Meclis üyeleri bulundu. Görüşmede, önümüzdeki muhtemel seçimler için yaptıkları çalışmaları anlatan Kevser Ofluoğlu, Gazeteciler Cemiyeti’nin toplumdaki yerinin önemini vurguladı. Ofluoğlu, “Tarafsız ve objektif gazeteciliğin her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğu bu dönemde, Cemiyet’in duruşu, basının geleceği için bir umut vermektedir” dedi.
Başkan Savaş Vekili Kıratlı da, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan siyasi parti temsilcilerini Cemiyet’te görmekten mutluluk duyduklarını ve çoğulcu demokrasinin gerçekleşmesi için, basının üzerine düşen görevi layıkıyla yapmaktan yükümlü olduğunu ifade etti.