Çağla ile Bu Yaz'da ünlü yağmuru! Çağla ile Bu Yaz'da ünlü yağmuru!

Geçen haftaki bölümüyle yine konuşulan "Kızılcık Şerbeti" dizisi, AB Sosyoekonomik Statü'de Demet Evgar'ın başrolünde oynadığı "Bahar" dizisini geride bırakmıştı. İki sezondur cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi, 11.95 reyting alarak, 11.63 reytingli "Bahar"ı geçti.

Sezon finaline yaklaşan ve iki bölüm sonra ara verecek olan dizide; Ünal konağında olaylar peş peşe gelişecek. Abdullah Ünal'ın kardeşi Ömer  ile evin yeni gelini Görkem'in geçmişte yaşadığı ilişkinin ortaya çıkması, büyük bir etki yaratacak. Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı dizinin 66. bölümünde  gerilim doruğa tırmanacak. Sezonun son sahnesinde Ünal ailesinde çok çarpıcı ve şok edici bir olay yaşanacak. Bütün sırların açığa çıkacağı, ayrılıkların yaşanacağı dizide, kimlerin ekibe veda edeceği bu hafta belli olacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, diziden kesin olarak ayrılan ilk isim Rüzgar karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı oldu. Kulislerdeki bilgilere göre, eğer yeni bir gelişme olmazsa, diziden dört oyuncu daha diziden ayrılacak. Sönmez Arslan karakterini canlandıran usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın çıkacağı gemi seyahatinden dönüp dönmeyeceği ise belirsiz. 

Editör: Deniz Ali Tatar