Küçük dokunuşlarla büyük değişim

Küçük dokunuşlarla büyük değişim


2023-09-20 01:20:01
Küçük dokunuşlarla büyük değişim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ- Son zamanlarda kadınların vazgeçilmez tutkusu estetikler güzellik uzmanlarının uğrak noktası.
Hemen hemen her gün bu bakımlar için kadınlar çok ciddi ameliyatlarla zorlu süreçten geçiyor.
Fakat artık bunlara gerek yok. Yoğun iş temposu arasında vakit bulamayan kişiler öğle arası kadar kısa bir sürede hem zamandan tasarruf ediyor hem de uzun süre iyileşme sürecinden kurtuluyor.
Biz de alanında başarılı ve İstanbul sosyetesinin en çok tercih ettiği estetik uzmanı Gülnar Babayeva’ya sorduk.
Kadınlar büyük operasyonlar için çok ciddi para ve zaman ayırıyor. Siz bu süreci nasıl yönetiyorsunuz?

Estetik Uzmanı Gülnar Babayeva

Gülnar Babayeva: Bu konuyu kadın erkek olarak sınırlandırmayacağım evet en çok kadınların ilgisi var estetiğe ama birçok erkek danışanımız da var. Benim yöntemim bireylerin hem zamanını almıyor hem de dakikalar içinde aynalara barışık bir şekilde çıkıyor. Kişide sağlık problemi olmadığı sürece yüzde asimetrik durumu kullanılan kaliteli ürünlerle en minimum düzeyde simetrik işlemleri sağlanabilir. Bunun için burun, dudak, yanak, alın olarak genişletebiliriz.
Peki en çok hangi konuda estetik tercih ediliyor?
Gülnar Babayeva: Aslında bu kişinin sorununa göre değişiklik gösteriyor. Bu gençlik aşısı olabiliyor. Ya da dudak asimetriliği ya da burun kaldırma ya da burun düzeltme işlemleri gibi…
Gençlik aşısı demişken artık herkes her yaştan bu işlemi duyuyoruz. Bunun gerçekten bir zararı yok mu ? Ya da ilerde bizlere bu bir sağlık sorunu çıkarır mı?
Gülnar Babayeva: Günümüzde her şey birden popülerken birden bu değişebiliyor. Mesela şu an herkes aslında doğal bir görünüme sahip olmak istiyor. Bu yüzden gençlik aşılarına başvuruluyor. Kullanılan ürünle kişinin sorununa göre yapıldığı düzeyde bir sorun teşkil etmez.
Peki gerçekten beş dakika sonra burun şeklim acısız şekilde değişebiliyor mu?
Gülnar Babayeva: Kulağa sihirli değnek gibi geliyor ama gerçek. Burunda bir eğrilik veya burun ucu düşüklüğü varsa küçük dokunuşlarla dolgu işlemi ile harika bir görüntü elde edilebiliyor. Şimdi soracaksınız ömür boyu mu? Tabii ki değil, 2-3 sene giden bir durum. Ama bu tarz küçük işlemler için hem çok acıya gerek yok hem de büyük paralar harcamanıza gerek yok.
Son olarak neler söylemek istersiniz ve özel bir soru olacak bu kadar çok tercih edilmenizin sebebi nedir?
Gülnar Babayeva: Beni mutlu ettiniz yorumunuzla. İşimi çok severek ve büyük bir titizlikle yapıyorum. Bunun içinde görmek lazım. Göz bir uzmanda en önemli etken. Kişide ki sorunu görmezseniz asla karşıdaki danışanın istediği sonucu göremezsiniz. Vurgulayarak söylüyorum görmek lazım…

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.