NASA’dan 36 sayfalık yeni UFO raporu

NASA’dan 36 sayfalık yeni UFO raporu


2023-09-14 21:34:38

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı’nın (NASA), UFO raporunun yayınlamasının ardından NASA Yöneticisi Bill Nelson, UFO'ların ne olduklarını tam olarak bilemediklerini bu yüzden NASA bünyesinde UFO araştırması direktörü atadığını söyledi.

NASA’dan 36 sayfalık yeni UFO raporu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber Merkezi – ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), ufolara dair 36 sayfalık raporu paylaştı. NASA’nın Washington’daki merkezinde düzenlenen basın toplantısına, NASA Yöneticisi Bill Nelson, NASA’nın Bilim Misyonu Direktörlüğü Yönetici Yardımcısı Nicola Fox, NASA’nın Bilim Misyon Müdürlüğü Araştırmadan Sorumlu Yönetici Yardımcısı Dan Evans, Simons Vakfı Başkanı ve NASA’nın UAP bağımsız çalışma ekibinin başkanı David Spergel katıldı.

Basın toplantısında konuşan NASA Yöneticisi Bill Nelson, “NASA bağımsız çalışma ekibi, UFO’ların dünya dışı bir kökene sahip olduğuna dair herhangi bir kanıt bulamadı. Ancak bu UFO’ların ne olduğunu bilmiyoruz. Bu yüzden NASA’nın bir UFO araştırması direktörü atadığını duyuruyorum” dedi.

36 sayfadan oluşan raporda UFO’ların tanımlanabilen cisimler olmadığını aktarıyor. UFO’ların tanımlanabilmesi için “yeni ve sağlam veri toplama yöntemleri, gelişmiş analiz teknikleri, sistematik bir raporlama çerçevesi gerektireceği” bilgisi de raporda yer alıyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.