Sivil toplum ve vakıfçılık denince akla ilk gelen isimlerden olan sanatçı Erdal Yıldırım’ın 5 şarkıdan oluşan ilk ep albümü "Günlerden Bir Erguvandı" yayınlandı. Albümün hem prodüktörlüğünü üstlenen eşi rock sanatçısı Aslı Gökyokuş, hem de albümde konuk sanatçı olarak yer aldı.

Image00001-3

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı “Sonbaharda Sevmeye Sözün Var’’ı yayınlayan Aslı Gökyokuş, bu kez eşi Erdal Yıldırım ile düet yaptığı bir şarkı ile dinleyicisinin karşısına çıktı. 14 Haziran’da kendi şirketleri Yaz Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan EP’nin çıkış şarkısı  Aslı Gökyokuş ve Erdal Yıldırım’ın birlikte seslendirdiği “Sabır Yok” oldu.

26. Malatya Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kortej yürüyüşüyle başladı 26. Malatya Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali kortej yürüyüşüyle başladı

Söz ve müziği Erdal Yıldırım, düzenlemesi Selim Öztunç’a ait olan şarkının video klibini ise ödüllü filmlerin yönetmeni Derviş Zaim çekti. Klip aynı zamanda ünlü yönetmenin ilk video klibi olma özelliğini de taşıyor. Aslı Gökyokuş ve Erdal Yıldırım’a Haliç’te bir kayıkta yer aldıkları klipte fonda ise, İstanbul manzarası eşlik ediyor.

Editör: Deniz Ali Tatar