Ze Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden  Cemiyetimize özel yüzde 25 indirim
  • 24 Saat Gazetesi
  • Genel
  • Ze Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden Cemiyetimize özel yüzde 25 indirim

Ze Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden Cemiyetimize özel yüzde 25 indirim


2023-09-15 01:35:34
Ze Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden  Cemiyetimize özel yüzde 25 indirim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ze Dent Ağız ve Diş Bakım Sağlığı Polikliniği kurucusu, Diş Hekimi Zeki Erdoğan ve Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Savaş Kıratlı

ANKARA – Gazeteciler Cemiyeti, Ze Dent Ağız ve Diş Bakım Sağlığı Polikliniği’yle bir yıllık indirim sözleşmesi imzaladı. Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Savaş Kıratlı ile Ze Dent Ağız ve Diş Bakım Sağlığı kurucusu, Diş Hekimi Zeki Erdoğan’ın imzaladığı protokol kapsamında poliklinik tarafından Cemiyetimiz üyelerine ve birinci derece yakınlarına (anne, baba, kardeşler ve çocuklarına) tüm tedavi hizmetleri bir yıl boyunca yüzde 25 indirimli verilecek.
Anlaşmaya göre, muayene, panoramik röntgen, detaylı tedavi planlaması, ağız içi fotoğraflama ve oral hijyen eğitimi poliklinik tarafından hiçbir ücret almadan gerçekleştirilecek. İndirimden faydalanmak için polikliniğe giden üye ve üye yakınlarının Gazeteciler Cemiyeti ile ilişkisini gösteren herhangi bir belge veya kimlik yeterli olacak.
Anlaşma töreninde Mali Sekreter Ali Topçu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Oruç ile Denetim Kurulu Üyeleri Süreyya Oral ve Faysal Geyik bulundu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP
RESMİ İLAN ARŞİVİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.