Yücel Hacaloğlu hatıra ormanı açıldı

HABER MERKEZİ-Türk Ocakları Ankara Şubesi’ne Atatürk Orman Çiftliği’nde tahsis edilen Türk Ocakları Ankara Şubesi Gazeteciler Cemiyeti üyesi merhum Yücel Hacaloğlu Hatıra Ormanının tabelasının dikiliş töreni Genel Başkan Prof.Dr. Mehmet Öz ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un katılımıyla gerçekleşti.
Orman Genel Müdürlüğü tarafından ülke genelinde yapılacak ağaçlandırma kampanyasına, Türk Ocakları Ankara Şubesi ile birlikte 65 şube katıldı. Her şube, kendilerine tahsis edilen alana Türklüğe hizmet etmiş, Türk Ocakları’nda faaliyette bulunmuş, hayatını kaybetmiş veya hayatta olanların adının verildiği hatıra ormanı yaratmak için adım attı.
Türk Ocakları Ankara Şubesi Yücel Hacaloğlu Hatıra Ormanı’nın tahsis ve tabela dikilişi töreni, Türk Ocakları Genel Başkanı Prof.Dr. Mehmet Öz, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Başkan Yardımcısı Sabiha Akdemir, Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma Şefi Burak Can ile Ankara Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Kadir Uluç, Sergen Çirkin, Burak Yamuç ve Ufuk Tok’un katılımıyla gerçekleşti.