Başkan Soyer'den Narlıdere Metrosu için davet: Bütün İzmir’i açılış törenimize bekliyorum Başkan Soyer'den Narlıdere Metrosu için davet: Bütün İzmir’i açılış törenimize bekliyorum

Haber Merkezi - CHP Hekimhan İlçe Başkanı Mustafa Mutlu ve bir grup partili ile basın toplantısı düzenleyen Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, partilerinden istifa ettiklerini açıkladı. 

Turan Karadağ

Yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmeyen Karadağ, 2019 seçimlerinde hedefledikleri 34 projeden 30'unu gerçekleştirdiğini buna rağmen aday gösterilmediğini söyledi: "Buraya atama ile gelmedim. Ön seçimle aday oldum ve Hekimhanlılar beni seçti. 34 proje ile geldim, bunlardan 30'unu gerçekleştirdim. İl kongresi olana kadar örnek belediye başkanı olduğumu söyleyenler, şimdi bizi yok sayıyor. Kongre sürecinde Kemal Kılıçdaroğlu'na destek çıktığımız için bizimle oyun oynadılar. 'Diktatör var' dediler; halbuki diktatör içimizdeymiş. Bugün üzülerek Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa ediyorum" dedi.

CHP, Hekimhan Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Şerif Yıldırım’ı göstermiş, CHP, yeniden aday adayı olan Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ’ı tekrar aday göstermemişti. 

Editör: Haber Merkezi