Haber Merkezi - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emeklilerin bayram ikramiyelerinin 3 bin TL'ye yükseltilmesini açıklaması üzerine "İşin tehlikede olduğunu görsün, 10 bin TL'ye çıkarmazsa adımı değiştiririm" dedi.

Sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş ABD'de ölü bulundu Sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş ABD'de ölü bulundu

Sincan ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Akşener'e, Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi adayı Cengiz Topel Yıldırım ve Sincan Belediyesi adayı Fatih Koca eşlik etti. Esnaf ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın emeklilerin bayram ikramiyelerini 3 bin TL'ye yükseltilmesi açıklamasına değinen Akşener, "İşin tehlikede olduğunu görsün, 10 bin TL'ye çıkarmazsa adımı değiştiririm" dedi.

Yolsuzluğun ve yoksulluğun sona ermesini hedeflediklerini belirten Akşener, şu açıklamada bulundu:

"Torpilin ortadan kalkmasını istiyorsanız, atanamayan öğretmenlerin 100 bininin atanmasını istiyorsanız, esnafın yüzünün gülmesini istiyorsanız, mazotun ucuzlamasını istiyorsanız, esnaf can çekişiyor, yüzünün gülmesini istiyorsanız, ürünlerinizin karşılığının verilmesini istiyorsanız İYİ Parti'yi ve adaylarını destekleyin. Görün bakalım ne olacak? Sizden istirham ederek oy istiyorum. Elimi kolumu sallayarak istemiyorum, size kendimizi anlatarak, yapacaklarımızı söyleyerek istiyorum. Bu seçimde kendiniz için Sincan için evlatlarınız için emekliler için kayrılan yandaşlığa son vermek için liyakatin öne geçmesi için hırsızlığın ve yolsuzluğun sona ermesi için bir karar vereceksiniz."