Kızılcık Şerbeti'nde değişim: Settar Tanrıöğen yerine Ahmet Mümtaz Taylan geliyor Kızılcık Şerbeti'nde değişim: Settar Tanrıöğen yerine Ahmet Mümtaz Taylan geliyor

Haber Merkezi - Şu sıralar "Kızılcık Şerbeti" dizisinde canlandırdığı Abdullah karakteriyle izleyici karşısına çıkan usta oyuncu Settar Tanrıöğen, geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçirmişti. Ardından bir operasyon daha geçiren Tanrıöğen hakkında, dizinin yapım şirketi Gold Film, hastaneden yapılan şu açıklamayı paylaşmıştı: "Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir" ifadelerine yer verilmişti.

Settar

Durumu stabil olan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama da, Tanrığen'in diziden rol arkadaşı Aliye Uzunatağan'dan geldi. Dizide Sönmez karakterine hayat veren Uzunatağan, Nişantaşı'nda görüntülen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Snob magazin'in haberine göre Uzunatağan, Tanrıöğen'in son durumu hakkında "Çok üzgünüz çok. Henüz yoğun bakımda... Settar'ın gelişini bekleyeceğiz. Senaryoda değişiklik olacak" dedi.

Editör: Haber Merkezi