Haber Merkezi - Sherlock, Snatch, The Man from U.N.C.LE, Servet Operasyonu, İntikam Vakti ve The Gentlemen gibi filmlere imza atan duayen yönetmen Guy Richie'nin yeni filmi "The Ministry Of Ungentlemanly Warfare"'den fragmana geldi. Filmin çekimleri Türkiye'nin yaz şehri  Antalya'nın; EXPO botanik parkında ve Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat gibi bazı ilçelerde gerçekleşmişti.

Art Dubai'ye katılan Türk galeri Sanatorium, sanatseverlerin ilgisinden memnun Art Dubai'ye katılan Türk galeri Sanatorium, sanatseverlerin ilgisinden memnun

Başrollerinde DC evreninde Superman rolüyle akıllara kazınan İngiliz oyuncu Henry Cavill ve Eiza Gonzalez'in yer aldığı film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Filmin konusu ise şu şekilde: İngiliz ordusu Almanya ordusu tarafından yenilgiye uğratılmaktadır. Bu durum üzerine Winston Churchill, centilmen savaş kurallarını bir kenara bırakarak bir karşı hamle yapmak ister. Amacı, bir asker topluluğunu düşman hattının arkasına gizlice sızdırmaktır. Askerler, hayati tehlikesi olan bu planı öldürülme ihtimallerini bilerek kabul eder. Sağlam bir birlik kurulmasıyla Naziler'e karşı önemli galibiyetler elde edilir.