Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Alemdar, projelerini anlattı: Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Alemdar, projelerini anlattı:

Haber Merkezi - Türkiye’nin en büyük tarım ve rekreasyon alanı olan ve Ankara'da bulunan BAKAP; “Mucizeler Sirki”ne ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. BAKAP’ta sömestr tatili başında kurulan sirke, Başkentli minikler yoğun ilgi gösteriliyor. Yarıyıl tatiline giren minikler; ip cambazından dansa, palyaço oyunundan akrobatik gösterilere kadar pek çok etkinliğin sahne aldığı sirkte eğlenceli ve unutulmaz anları hafızaya atıyor.

Sirk 4

Isıtmalı dev sirk çadırına kurulan Mucizeler Sirki; çocuklara sanat, bilim ve eğlenceyi bir arada sunarken interaktif gösterilerle de farklı deneyimler kazandırıyor. Yarıyıl tatiline giren çocuklar için eğlence dolu bir program hazırlayan ABB, hediye gibi bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Soğuk havaya rağmen 7’den 70’e Başkentlileri ücretsiz ağırlayan BAKAP, çocuk sesleriyle doldu. Tatilin tadını doya doya çıkaran aileler ve minikler, Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Sirk

Editör: Haber Merkezi