Bambaşka A.gücü hazır

HABER MERKEZİ- Bu sezon kadrosunu yenileyen ve daha ziyade genç futbolculara önem veren Ankaragücü, Kızılcahamam’daki çalışmalarına devam ediyor. Geçen sezon sahada olan isimlerden Börven, Lukasik, Geraldo ve Pinto şu an için takımda kalan yabancılar.
Bir yandan kadrosunu yenileyen, diğer taraftan kapalı bulunan transfer tahtasını açtırmakla meşgul ola yöneticiler, ayrılık rüzgarına, mukavelesi devam eden isimlerden Endri Çekici de eklenmek üzere. Arnavut futbolcunun, Süper Lig ekibi Konyaspor ile anlaştığı belirtiliyor. Geride kalan sezonun başında Ankaragücü’ne transfer olan orta saha oyuncusu, kariyerine Süper Lig’de devam etmek isteğini iletmiş, yönetimde kendisine izin vermişti. İznin ardından yeniden takımla çalışmalara katılan tecrübeli oyuncunun yeşil-beyazlı ekiple anlaştığı, kulüpler arasında sağlanacak uzlaşının ardından bu transferin netlik kazanacağı ifade ediliyor.
Sıkıntıların ortadan çıkması ile bambaşka bir görüntüye bürünecek olan Ankaragücü, şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyor.