Haber Merkezi - Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Necdet Sağlam, ünlü sanatçı Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Kadir İnanır'ın ciddi bir travma geçirdiğini vurgulayan Sağlam, beyin ve akciğer ameliyatı olduğunu belirtti. Öte yandan, İnanır'ın üç ay önce akciğer enfeksiyonu geçirdiğini anımsatan Sağlam, "Kronik bir sigara içicisi. Fizik tedavi yapılıyor. Daha iyiye gidiyor. Radyolojik görüntüler de destekliyor. Sağ tarafı felçti, şu an sağ tarafı iyi. Akciğerle ilgili sıkıntıları var" dedi. 

Başhekim Sağlam, tedbir amaçlı antibiyotik tedavisine başlandığını da belirterek, "Daha erken uyanmasını bekliyorduk ancak arada bazı tansiyon yükselmeleri oluyordu. O yüzden biraz yavaş gittik. Şu anda entübe değil. İletişim kurabiliyor. Fizik tedavisi sürecek. Hala yoğun bakımda. Yavaş yavaş ilerlememiz gerekiyor. Konuşma sürecini daha sonra bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 

Toprağın organik madde miktarının artırılması için baklagil yetiştirilmesi önerisi Toprağın organik madde miktarının artırılması için baklagil yetiştirilmesi önerisi