Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış uyarısı Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış uyarısı

Haber Merkezi - Hollywood sinemasının merhum ikonik oyuncusu Marilyn Monroe'nun, Los Angeles'ta bulunan mezarının yanı boş duruyordu. Monroe'nun yanında duran boş mezar, geçtiğimiz haftalarda açık arttırma yoluyla satışa çıktı. Yıldızın mezarının bir sıra yukarısı ve dört boşluk solu müzayedede 195 bin dolara satıldı.

Beverley Hills'te yaşayan yatırımcı Anthony Jabin tarafından alınan mezar yanı milyon dolarlara satıldı. Monroe'nun yanında olmanın "hep hayalini kurduğunu" söyleyen mezarın yanını satın alan Jabin, aynı zamanda Monroe'ya ait olan bir mayoyu ve Hugh Hefner'ın eski yatağını da satın aldı.

Marilyn Monroeü

36 yaşında hayatını kaybeden Monroe'nun mezarı, Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner'a da oldukça yakın. Monroe'nun 1962'deki ölümünden sonra eski kocası Joe DiMaggio, onun için Westwood Village'da özel bir cenaze töreni düzenledi. Playboy'un kurucusu Hefner'ın daha sonra aktörün yanındaki bir mezarlığa defnedilmesi planlandı. 2009'da Hefner, Los Angeles Times'a "Marilyn'in yanında sonsuzluğu geçirmek, vazgeçilemeyecek kadar tatlı" demişti. 2017'de ölen Hefner'in 1992'de yerini garanti altına almak için 75.000 dolar harcadığı duyulmuştu.