Haber Merkezi - Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun ardından CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner de mal varlığını açıkladı.

Gazete Duvar'dan Ceren Bayar'ın haberine göre, Güner, aday belirleme sürecinde yaşanan tartışmaların geride kaldığını belirterek geçtiğimiz hafta Çankaya Belediye Başkanlığına aday adayı olan partililerle bir araya geldiğini söyledi. Güner, buluşmaya katılan adayların yarısından fazlasının bulunduğunu ve katılımcı yönetim anlayışını güçlendireceklerini vurguladı.

Kazanması halinde hayata geçireceği projeler hakkında bilgi veren Güner, Çankaya'da halk lokantası, öğrenci yurdu ve gençlik merkezi eksikliği olduğunu belirterek, insanların kentin yönetimine katılmasını ve sokakta daha fazla görünür olmayı hedeflediğini ifade etti. Güner, en büyük projesinin Çankayalıların memnuniyeti olduğunu ve bu doğrultuda çalışacaklarını dile getirdi.

Mal varlığına ilişkin detayları paylaşan Güner, Ankara'da iki dairede yarım hisseye, bir arsaya ve bir araca sahip olduğunu belirtti. Banka hesaplarında para kalmadığını, seçim çalışmaları sebebiyle eksiye geçtiğini açıklayan Güner, ilçede sokak hayvanları ve gençlik etkinlikleri konusunda da projeleri olduğunu söyledi.

Mal varlığına ilişkin detayları sorduğumuz Güner, Ankara'da, babasından mirasla intikal eden iki dairede yarım hisseye, bir arsaya sahip olduğunu, ayrıca bir arabası bulunduğunu söyledi.

Detayları şöyle aktardı:

Bakan Koca 'kurban eti' uyarısında bulundu Bakan Koca 'kurban eti' uyarısında bulundu
  • Ankara Çankaya 1 konut
  • Ankara Keçiören 1 konut
  • İzmir Seferihisar 1 arsa
  • Hyundai Bayon model 1 araç

Güner, Çankaya'yı Kızılay ve Tunalı gibi merkezlerini canlandırmayı ve üniversitelerin yasaklanan şenliklerini Çankaya'daki parklarda gerçekleştirmeyi planladıklarını da aktardı.

Editör: Haber Merkezi