Haber Merkezi - Kara para suçlaması nedeniyle tutuklu olan fenomen Dilan Polat, tutuklanmadan önce kendisine hakaret içerikli mesaj attığı iddiasıyla fenomen e eski arkadaşı Nez Demir’den şikâyetçi olmuştu. Demir hakkında, ‘Hakaret’ ve ‘Tehdit’ suçlarından toplam 2 yıl 9 ay hapis istemiyle dava açılmıştı. Anadolu 50. Asliye Ceza Mahkemesinde bugün görülen ilk celseye sanık Nez Demir ve taraf avukatları katıldı. Dilan Polat ise tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS yani Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile katıldı.

Ayhan Bora Kaplan davası devam ediyor: "En büyük hatam o kareye girmekti" Ayhan Bora Kaplan davası devam ediyor: "En büyük hatam o kareye girmekti"

140125661 Aw17214101

Duruşmada söz verilen Nez Demir gözyaşları içinde, “Çok uzun zaman oldu hatırlamıyorum. Başka söyleyecek bir şeyim yok. Mesaj atılması doğru ama tehdit unsuru olarak atmadım, her zamanki aramızdaki kavgalar” dedi. Duruşma boyunca ağlayan Dilan Polat ise şikâyetinden vazgeçtiğini söyledi. Mahkeme, Dilan Polat’ın şikâyetini çekmesi üzerine davanın düşürülmesine karar verildi.