Haber Merkezi - Sosyal medyada, Diyarbakır'da bulunan tarihi Ulu Cami'de yaptığı konuşmalarla bilinen ve "Diyarbakırlı Ramazan Hoca" olarak tanınan Ramazan Pişkin, İstanbul Fatih'te bıçaklı bir saldırıya uğradı. Bu nedenle Pişkin, saldırı sonrası hayatını kaybetti. Olay, bugün öğle saatlerinde Cerrahpaşa'daki Ramazan Pişkin'e ait iş yerinde gerçekleşti. Pişkin iş yerinde defalarca bıçaklanarak öldürüldü.

Raamzan Pişkin

Yapay zeka sınav kağıdını "ben yazdım" dedi öğrenci okuldan uzaklaştırıldı Yapay zeka sınav kağıdını "ben yazdım" dedi öğrenci okuldan uzaklaştırıldı

İhbar sonrası olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık görevlileri hastaneye kaldırılan Pişkin, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis kaçan saldırganı arıyor. İstanbul Valiliği, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Ramazan Pişkin, saat 13.50 sıralarında Cerrahpaşa Mahallesi Kocamustafapaşa Caddesi 88 numaralı adreste bulunan ve kendisinin işlettiği çay ocağında, kimliği belirsiz bir şahıs tarafından bıçaklı saldırıya uğramıştır. Göğüs bölgesinden 3 bıçak yarası alan ve 112 ekiplerince hastaneye kaldırılan Pişkin, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Pişkin'i öldüren şahsın kimlik tespiti ve yakalama çalışmaları devam etmektedir."