Haber Merkezi - Rol aldığı yapımlarla geniş hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Sinan Albayrak, geçtiğimiz hafta rol aldığı “Mehmed: Fetihler Sultanı” dizinin setinde kaza geçirmişti. Kemerburgaz'da dizi çekimlerinde atla yapılan çekimlerde yaralanan Albayrak, hastaneye kaldırılmıştı.

Birkaç gün sonra taburcu olan Albayrak, hastane odasında çektiği videoda "Herkese merhabalar ufak bir kaza geçirdim. Atımızla ayrı yönlere gitmeye karar verdik. Haberlerde biraz daha mübalağa olmuş. Kısa bir süre bilinç kaybı oldu ama gayet iyiyim, ufak tefek hasarlarımız var onlar da kısa bir sürede toparlanacak. Arayan soran arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Her şey yolunda merak etmeyiniz" demişti.

Kızılcık Şerbeti'nde değişim: Settar Tanrıöğen yerine Ahmet Mümtaz Taylan geliyor Kızılcık Şerbeti'nde değişim: Settar Tanrıöğen yerine Ahmet Mümtaz Taylan geliyor

Son olarak evinde çektiği video ile son durumunu takipçileriyle paylaşan Albayrak, bir süre yatacağını söyledi ve kendisini arayan, merak eden herkese teşekkür etti. Albayrak, "Evime geldim, operasyon iyi geçti. Tedavi sürecindeyim. Bir süre yürümeyeceğim. Dizi aksadı maalesef ama birkaç hafta sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Omurgam, elim ve çenem kırık. O yüzden çok konuşamıyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi