Trafik kazası geçirmişti: Ahu Tuğba tekrar hastaneye kaldırıldı Trafik kazası geçirmişti: Ahu Tuğba tekrar hastaneye kaldırıldı

Altı yıl önce yayınlanan ve Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'u bir araya getiren "Dünya Güzellerim" programı, yayınlandıpı döneme damga vurmuştu. Programın bitmesinin ardından bile tekraları izlenmeye devam eden ve sosyal medya paylaşım rekoru kıran program, YouTube'da yayınlanmak üzere "Dünya Güzellerim Masada" formatıyla üçlü şekilde geri dönmüştü.

Dünya Güzellerim Masada programında ekip, magazin gündeminde yaşanan olayları yorumladı. Ancak programdan ayrılmak isteyen Bülent Ersoy'un ardından bir süre daha devam eeden format, bir kaç bölümün ardından sona ermişti. Ardından Dünya Güzellerim'in yeniden televizyon ekranlarına döneceği haberleri ortaya çıkmış ve Show TV'den gelen fragmanla beraber şok gelişme yaşanmıştı. Burcu Esmersoy yerine Seray Sever'in de sunucu olarak dahil olduğu "Dünya Güzellerim Tatilde"nin ilk fragmanı yayınlandı. Porgramın yayın tarihi ise henüz netleşmedi.

Editör: Deniz Ali Tatar