Haber Merkezi - Oscar Ödülleri'nde bu yıl 11 adaylık kazanan Zavallılar yani Poor Things filmiyle övgü alan yönetmen Yorgos Lanthimos, filmin başrol oyuncusu Oscar ödüllü oyuncu Emma Stone ile yeniden bir film çekecek. İlk olarak başrol oyuncu Olivia Colman'a Oscar kazandıran "Sarayın Gözdesi" yani "The Favourite" filminde bir araya gelen ikili, Güney Kore yapımı "Save the Green Planet" (2005) adlı filmin yeniden uyarlamasında buluşacak.

Antalya Devlet Opera ve Balesi'nden "Venera Ensemble" konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi'nden "Venera Ensemble" konseri

Emma Stone Yorgos Lanthimoss

Emma Stone'un performansıyla adından söz ettiren ve Stone'a ödüller kazandıran Zavallılar fiilmi için sıkı çalışan ikilinin yeni filmleri ise, oldukça merak ediliyor. Stone'un filmde yardımcı bir rolde yer alacağı bilinirken, filmin çekimlerinin gelecek yaz İngiltere'de ve New York'ta başlayacağı ön görülüyor. Güney Kore versiyonunun yönetmeni Jang Joon-hwan'ında projeye dahil olacağı belirtildi. Film, uzaylı istilasının parçası olduğuna inandığı bir ilaç yöneticisini yakalayıp işkence eden bir adamı anlatıyor.