Haber Merkezi - Ankara Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu yeni dönem yatırımlarına ilişkin kendisine sorulan soruya verdiği cevapta önceki dönemde başkanlık yapan Enver Demirel ile ilgili "Şanslı belediyelerden biriyiz. Enver Bey borçsuz bir şekilde belediyeyi bize teslim etti" dedi.

Demirel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sözlerinden ötürü Beşikçioğlu'na teşekkür etti:

Milliyetçi Hareket Partisi'nin üretken belediyecilik anlayışıyla; uyguladığımız mali disiplinle kendi kaynaklarımızla, borçsuz, faiz ödemeden; hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artran onlarca hizmet ürettik. Etimesgut Belediyesi gerçekleştirdiği onlarca tesise, hizmete rağmen borcu olmayan ve hizmet üretebilecek kaynağı olan Türkiye'nin ender belediyelerinden biridir. Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Erdal Besikçioğlu'na "borçsuz belediye devraldıkları" yönündeki dürüst açıklamaları için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Elazığ'da ekmek krizi: Valilik ile Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği karşı karşıya Elazığ'da ekmek krizi: Valilik ile Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği karşı karşıya
Muhabir: Haber Merkezi