Fenerbahçe Kulübü'nün Ülker Stadyumu'nda gerçekleşen genel seçimim sonucunda, Ali Koç 3. kez başkan seçildi. Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı olan ve yeniden aday olan Aziz Yıldırım ise, yeniden başkan seçilen Koç'u tebrik etti. Seçim sürecinde yaşananları bir kenara bırakan Yıldırım ve Koç kürsüye el ele çıkarak 'beraberlik' mesajı verdi.

Fenerbahçe Trübün

Koç'u tebrik eden Yıldırım, şu ifadeleri kullandı: "Sevgili Fenerbahçeliler. Bugün Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. Yol haritasını çizdik. İnşallah Sayın Ali Koç ve yanındaki arkadaşları, bu harita doğrultusunda bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz. Hepinizi seviyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz."

Diyanet'ten Amerika Diyanet Merkezi iddialarına ilişkin yalanlama Diyanet'ten Amerika Diyanet Merkezi iddialarına ilişkin yalanlama

Fenerbahçe Alkış

Tribünlerde bulunanlar ise iki başkanı da ayakta alkışlarken, Aziz Yıldırım ise tribünleri selamlayarak ve alkışlarla stadyumdan ayrıldı.

Editör: Deniz Ali Tatar