• USD 32,59
  • EUR 34,82
  • ALTIN 2.512,14
  • BİST100 9.693
  • BTC 64.424

6 Şubat Haberleri

6 Şubat haberleri ve güncel 6 Şubat gelişmeleri, 6 Şubat ile ilgili tüm video, 6 Şubat fotoğrafları ve 6 Şubat haberleri 24 Saat Gazetesi sitemizde


Politika

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, hükümete çağrıda bulunarak, 6 Şubat depremlerinin ardından depremzedelere verilen eşya yardımları sözünü hatırlattı.

Güncel

6 Şubat depremleri gerekçesiyle kurumlar vergisine bir defaya mahsus ek vergi getirilmesini öngören düzenlemenin iptal talebini Yüksek Mahkeme reddetti.

Güncel

Hatay'da bin kişinin hayatını kaydettiği Rönesans sitesine ilişkin davanın bugün ilk duruşması görüldü.

Güncel

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde 70 kişinin hayatını kaybettiği Adıyaman Süeda Kent Sitesi'nin müteahhidi Mehmet Murat Bulut tahliye edildi.

Güncel

Milletvekilliği düşürülen Can Atalay, 6 Şubat depremleri sonucu akıbeti bilinmeyen kişilerin bulunmasına ilişkin TBMM'de bir komisyon kurulması çağrısında bulundu.

Genel

Türkiye’yi sarsan ve 53 binden fazla insanın ölümüne neden olan 6 Şubat depremlerinin ardından, sorumlular için açılan davalarda müteahhit, şantiye...

Genel
Güncel

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde enkaz altından çıkarılan ve şu ana kadar teslim alınmayan 197 çelik kasa açıldı.

Genel
Güncel

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde 14 kişinin hayatını kaybettiği binanın müteahhidi kamu ihalelerine girmeye devam ediyor.

Güncel

Deprem sonrası bölgedeki on binlerce esnaf, sıkıntıda. Malatya’da iş dünyası ve esnaf temsilcileri, daha ciddi adım atılmasını, daha kapsamlı, uzun...

Güncel

Kentsel dönüşüm kapsamında yapılan Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonucu yıkılan Saitbey Sitesi'ne verilen ruhsatın birçok açıdan usulsüz olduğu saptandı.