• USD 32,21
  • EUR 35,12
  • ALTIN 2.504,53
  • BİST100 10.644
  • BTC 67.095

Burs Haberleri

burs haberleri ve güncel burs gelişmeleri, burs ile ilgili tüm video, burs fotoğrafları ve burs haberleri 24 Saat Gazetesi sitemizde


Genel

Resmi sonuçlara göre, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ahmet Aras, öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak amacıyla burs çağrısında bulundu.

Genel
Güncel

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye başkanlığını kazanması durumunda, 10 bin gence...

Ekonomi

Yükseköğretim Kurulu'ndan (YÖK) yapılan açıklamayla, nisan ayından itibaren geçerli olmak üzere YÖK burslarının üst sınırdan artırıldığı bildirildi.

Genel
Güncel

Dolandırıcılar, hesap kiralama yöntemiyle açtıkları banka hesapları ve sahte vakıf siteleriyle burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencileri hedef aldı.

Son Dakika

2023-2024 yılı için KYK burs ve kredi başvurusunda bulunan ve başvurusu kabul edilen öğrencilere yapılacak ödemeler başladı.

Güncel

İstanbul Üniversitesi, Filistinli öğrencilere 2023-2024 eğitim öğretim yılı boyunca ücretsiz yemek verme kararı aldığını duyurdu.

Güncel

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'dan yüksek lisans ve doktora öğrencilerini sevindirecek haber geldi.

Kültür-Sanat

- Vali Hamza Aydoğdu: - "Akşam yemeklerini bursla yiyin. Bir şey daha, bizim bakırevimiz var, bundan sonra bütün kahvaltıları orada...

Ekonomi

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yükseköğrenim öğrencilerine kredi ve burs verilmesine ilişkin usul ve esasları kapsayan yönetmelik bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kültür-Sanat