Haber Merkezi - Yerel seçimlere 'hür ve müstakil' girme kararı alan İYİ Parti'de sular durulmezken partiden istifalara bir yenisi daha eklendi. Uşak’ta İYİ Parti üyesi 250 kişi partilerinden istifa ederek CHP’ye katıldılar. İYİ Parti'den istifa eden kişiler için sembolik olarak İYİ Parti Belediye Meclisi Adayı Dr. Mehmet Akif Şanlı, İYİ Parti Uşak Milletvekili Adayı Tolga Pirinçci, İYİ Parti Uşak Kurucu İl Başkanı Evren Duygu’ya CHP rozetleri takıldı.

Birgün'de yer alan habere göre, CHP Uşak İl Başkanı Sevinç Yazgan, herkesin ortak hedefinin daha yaşanılabilir bir Uşak’ı yaratmak olduğunu ifade ederek, “Uşak Cumhuriyetin kazanıldığı topraklardır. Şehrimizin her yönü ile gelişmeye ve tanıtılmaya ihtiyacı vardır. Uşak’ın makûs tarihini belediye başkan adayımız Özkan Yalım ve sizlerle birlikte değiştireceğiz. Uşak'ta sosyal belediyeciliği biz sağlayacağız” dedi.

CHP Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, “31 Mart'ta bu önemli sınavdan başarıyla çıkacağımızdan hiç şüphem yoktur. Katılımlarınız için teşekkür ederim” diye konuştu. 

26 milletvekili, belediye başkanlığına aday oldu 26 milletvekili, belediye başkanlığına aday oldu

Uşak Chp

                                                                        Fotoğraf: Birgün
Editör: Haber Merkezi