Cemil Tugay, TCDD zammına tepki gösterdi Cemil Tugay, TCDD zammına tepki gösterdi

Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Yeşilçamın usta oyuncusu Kadir İnanır'ın bugün bir rahatsızlık geçirdiği ve bu nedenle Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'ne götürüldüğü belirtildi. Ekol Tv'de yer alan habere göre, bugün yaşadığı sağlık problemi nedeniyle evinden hastaneye kaldırılan İnanır'ın şu anki sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Doktorların ilerleyen saatlerde detaylı bir bilgilendirme yapması bekleniyor.

Kadir Inanır2

İnanır'ın sağlık durumu hakkında ise, 23 yıllık hayat arkadaşı oyuncu Jülide Kural'dan açıklama geldi. Kural, Kadir İnanır'ın kontrol amacıyla Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne gittiğini belirtti. Sosyal medyadan açıklama yapan Kural'ın ifadeleri şu şekilde:

"Zaman zaman olduğu gibi 29 Mayıs günü de bir tür check-up amacıyla kontrollerini gerçekleştirmek üzere Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne gelmiş bulunmaktadır. Birkaç gün sürecek olan rutin kontrollerinin ardından fizik tedaviye devam edecektir. Önemli, yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kadir İnanır'ı seven ve onun sağlığı için kaygı duyan sizlerin ne denli merakla bu süreci takip ettiğinize yakından tanığım. Bu süreç salt kontrol amaçlı oluşmuştur. Önemli bir gelişme olduğunda sizinle bunu paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Tek ricam çıkacak gerçek dışı haberlere kulağınızı kapamanızdır."

Editör: Deniz Ali Tatar