İSTANBUL (AA) - Karmod kabin ürünleri, İspanya'daki festivalde bilet satış kiosku olarak kullanılacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, İspanya'nın San Cristóbal de La Laguna şehrinde gerçekleştirilecek festivalde Karmod kabinleri bilet satış büfesi olarak hizmet verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verile. Karmod Kabin Genel Müdürü Zekai Küçük, kabinlerin hazır üretimi ve pratik kullanımıyla Avrupa genelinde ilgi gördüğünü ifade etti.

Küçük, "İspanya projesi için 6 adet 150x150, 3 adet 150x215 kabini üreterek San Cristóbal de La Laguna şehrindeki festival alanına gönderdik. Kabinler festival bölgesinde üçerli guruplarla üç farklı alana yerleştirildi." bilgisini paylaştı.

Kullanıma hazır yapılarının Avrupa ülkelerinde büfe, bilet satış ve stor mağaza tercihleriyle öne çıktığının altını çizen Küçük, ürettikleri kabinlerin Kanarya Adaları'nda gerçekleştirilecek bir festivalde de bilet satış ve alan bilgilendirme kiosku olarak kullanılacağını kaydetti.

Fatih Karahan, Washington'da Dünya Bankası ve IFC yetkilileriyle görüştü Fatih Karahan, Washington'da Dünya Bankası ve IFC yetkilileriyle görüştü

Küçük, Türkiye'de daha çok güvenlik kabini olarak kullanılan yapıların Avrupa ülkelerinde bilet satış, büfe ve stor mağazacılık gibi alanlarda tercih gördüğünü belirterek, "Manchester United, PSG, Barcelona futbol kulüpleri kabinlerimizi bilet satış ve markalı ürünlerinin satıldığı stor mağaza olarak kullanıyor. Avrupa'nın otobüs taşımacılığında lider markası FlixBus firması da bilet satış kabini olarak yapılarımızı tercih etti. 10 metrekare ve üzeri kabinlerimiz İngiltere ve Fransa'da satış büfesi tercihiyle kullanılıyor." değerlendirmesinde bulundu.