Haber Merkezi - Son bölümüyle total’de 6.80, AB’de 9.45 ve ABC1’de 9.89 reyting yakalayan ve zirveyi sallayan "Kızıl Goncalar" dizisi, her hafta farklılıklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu trasnferleriyle gündeme gelen diziye son olarak "Yasak Elma" nın Asuman'ı Melisa Doğu "Ayza"karalteriyle dahil olmuştu. Doğu'nun yanında ayrıca Ayza'nın oğlu Affan’ı canlandıran Batuhan Bozkurt Yüzgüleç de gelmişti.

Inci Sefa Cingöz

Acun Ilıcalı 'Ayda ne kadar kazanıyorsun?' sorusuna yanıt verdi Acun Ilıcalı 'Ayda ne kadar kazanıyorsun?' sorusuna yanıt verdi

Ödüllü yönetmen Ömür Atay’ın yönettiği ve  senarist Şükrü Necati Şahin'in yazdığı diziye Farah Zeynep Abdullah'ın dahil olacağı sosyal medyada konuşulmuş, fakat Abdullah bu iddiayı yalanlamıştı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre 14. bölümden itibaren fenomen diziye; İnci Sefa Cingöz katılıyor. Cingöz, dizide "Gülayşe" karakterine hayat verecek ve Mert Yazıcıoğlu’nun hayat verdiği Cüneyd’in annesi olarak seyirci karşısına çıkacak. Cüneyd’in babasına hayat verecek aktör için de görüşmeler devam ediyor.

Kızıl Goncalar2